GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Flakong 9201405
nr 920 1405
Flakong
Porslin, höjd: 20
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 19:15:33
27/10 18:15:31
Flakong